» SUPERVIZE DŘEVOSTAVEB
Supervize dřevostaveb

Zajišťujeme kompletní poradenský servis pro investory rodinných domů.

Standardně váš projekt můžete realizovat svépomocí, nebo si můžete nechat dům postavit na klíč.

My vám nabízíme další řešení: postavíme dům s vámi a pro vás. Za předem dohodnutou cenu vám zorganizujeme a zkoordinujeme výstavbu vašeho rodinného domu. Naše služby můžete uplatnit v případě, že nemáte dostatek času, vědomostí nebo síly nutných k realizaci stavby. Jsme tu pro vás, pokud se rozhodnete pro novou architekturu, novou metodu výstavby a nové materiály.

  • řekneme vám, kolik bude vaše stavba skutečně stát
  • sestavíme a hlídáme váš harmonogram
  • kontrolujeme kvalitu vaší stavby
  • držíme na uzdě váš rozpočet
  • pomůžeme vybrat a zajistit materiál v poměru kvalita/cena
  • koordinujeme dodavatele
  • vytváříme funkční prostředí pro komunikaci mezi investorem, architektem, realizátory a dodavateli výstavby
  • další služby pro vás...

Jak může probíhat naše spolupráce?

Na začátku investora seznámíme s problematikou výstavby rodinného domu. Vypracujeme finanční propočet a nástřel harmonogramu v souvislosti s vašimi představami o stavbě. Tuto službu můžete využít jako kompletní balíček v rámci produktu INFO.

Pokud již má investor hotový projekt, je možné využít produkt ROZJEZD, ve kterém provedeme mj. sestavení reálného rozpočtu stavby a časového harmonogramu výstavby. Jestli investor s architektem ještě pracují na projektu, můžeme se zapojit do těchto příprav a dát vašim vizím reálné hranice.

Pokud již má investor k dispozici paré výkresu s razítkem stavebního úřadu, může využít produkt MANAŽER, který zahrnuje kompletní koordinaci výstavby dle projektu investora.

Pokud se v průběhu stavby potřebujete utvrdit o správném postupu, vytvořit si celkový přehled a zlepšit kordinaci zúčastněných stran, připravíme a zrealizujeme pro vás KONTROLNÍ DNY.

Máme kontakty na vyzkoušené řemeslníky jednotlivých profesí, kteří mají praxi s výstavbou v technologii two by four. Nejsme stavební firma, s nikým nemáme podepsanou smlouvu o spolupráci. Jsme nezávislí a to nám umožňuje stát na straně investora. Pohlídáme vaše smlouvy s dodavateli a uchráníme vás vícenákladů a nedodělků. Na základě časového harmonogramu a výsledků výběrových řízení bude investor vědět, kolik jeho dům bude stát, jak dlouho se bude stavět a kdo ponese záruku.

 

Yzk3NmY